"Червените" имат общо 16 реализирани гола, без да допуснат попадение

Отборът на ЦСКА продължава без грешка в Югозападната В група след успех с 3:0 при гостуването си на "Ботев Ихтиман" в четвъртия кръг. Двубоят се игра на стадион "Локомотив" в София. Така „червените“ вече имат четири победи от четири изиграни мача и общо 16 реализирани гола, без да допуснат попадение, пише Gong.bg.

Отборът на "Ботев Ихтиман" пък инкасира четвърто поражение в четвъртия си мач до тук през сезона.

Футболистите, водени от треньора Христо Янев, направиха куп пропуски, особено през първото полувреме и откриха чак в 62-ата минута с гол на Борис Галчев, който реализира и третото попадение за „червените“ в 93-ата минута. Преди това се разписа и Преслав Йорданов в 85-ата минута.

Символичните домакини пък останаха с 10 човека в 72-ата минута след втория жъл и съответно червен картон на Георги Барбов.

ЦСКА напълно владееше инициативата от самото начало на мача. Още в 11-ата минута Борис Галчев изведе Хазуров, който центрира в наказателното поле, но Самир Аясс бе неточен. Той бе притиснат от Кошев, който се намеси решително. "Червените" имаха претенции за дузпа в това положение.